LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim

Hakkımızda

Vizyon – Misyon

KULÜBÜMÜZÜN MİSYON VE VİZYONU
1991 yılında kurulan ve Yeşil,beyaz ve Mavi renkleri ile tescil edilen takımımız Muğla Ormanspor o günden itibaren sadece Basketbol branşında hizmet vermiş, bölgenin bu konuda ki tek Basketbol İhtisas kulübü olmuştur.

ViZYONUMUZ
Sporun çağdaş yaşam biçimi olarak benimsemesini kavratmak, fiziksel gelişimini sağlamak,basketbolu sevdirmek ve basketbolcu yetiştirmek.

MİSYONUMUZ
Kendine güven ,cesaret , bütünlük , işbirliği ,doğruluk , mücadele isteği , takım disiplini ve kolektif düşünce , yardımlaşma ve hepsinden önemlisi başarı ve başarısızlığı sindirebilmeyi öğrenmek. Bütün bu özellikleri cinsiyet ayrımı gözetmeksizin tüm sporcularımıza benimsetmek.

KISA BİLGİ
1991 yılında Muğla Merkez'de Orman Bölge Müdürlüğü himayesinde kurulan Muğla Ormanspor Kulübü o günden beri Basketbol branşında hizmet vermektedir.
Önce ki yıllarda Ormans bÖlge Müdürlüğü personelinden oluşan yönetim ve üyeler, takımın zamanla elde ettiği başarılar ve yükselme grafiği nedeni ile tüm İl Geneline yayılmış ve Kurum dışı yönetici ve üyeler takımda yer almış geniş bir yelpazede önemli isimleri bir araya getirmiştir.
Uzun yıllar alt yapılarda Muğla ve bölgesinde ki gençleri tarayan yetiştiren ve Türk Basketboluna kazandıran takımımız 2011-2012 sezonunda Bölgesel Lige yükselmiş hemen bir yıl sonra 2012-2013 sezonun da 3.Lige çıkmış ve 2 yıl sonra ise (TB2L) Türkiye Basketbol 2. Ligine yükselmiştir. Geçen sezon son 12 takım içine mücadele eden Muğla Ormanspor basketbol takımımız başarılı bir sezon geçirmiş ve Playofflara kadar yükselme başarısı göstermiştir.

 

 


SPONSORLARIMIZ
Saat
AlışSatış
Dolar4.64514.6637
Euro5.45835.4802
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 28° 14°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret129731