LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim

Anasayfa


Ormanspor Basketbol Akademi Spor Okulları Ortaca ve Dalaman'da. 5-17 yaş grubu tüm genç ve çocukların başvurabileceği Spor Okulları 5 Haziran'da başlayacak. Spor Okulu başvuru formları,Dalaman'da Speed Net ve Harbi Radyodan Ortaca da ise Kapalı Spor Salonu ve Cafe Mania dan temin edilebilir.Detayla bilgi için 0 534 692 80 70 nolu telefon aranabilir.
Yapılan tüm girişimlere rağmen Sezon başı gelen ve geri gönderilen ödeneği ile ilgili hala bir gelişme yaşanmayan Ormanspor Basketbol Takımı yöneticilerinin mücadelesi ile varlık mücadelesi vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta zorlu Artvin Deplasmanında genç kadrosu ile göz dolduran oyununa rağmen galip gelemeyen Potanın efeleri bu hafta Denizli’yi konuk edecek.
İkinci Hazırlık maçını Denizli'de Yüksek Çıta Kolleji ile yapan Takımımız karşılaşmadan 67-66 galip ayrıldı. Yaklaşık bir aydır ağır bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten Muğla Ormanspor Baş Antrenörü Zafer Çavuşoğlu, takımın hafta içi ağır geçen bir kum antrenmanına rağmen saha içinde istediklerini yapmaya çalıştığını söyledi. Yüksekçıta Kollejinin son derece hırslı ve istekli bir takım olduğunu belirten Çavuşoğlu, Takımın sezon başına kadar istediği kıvama geleceğine inandığını söyledi.
Muğla ya her geldiğinde Ormanspor Basketbol Takımı Oyuncularimiz ile yakinen ilgilenen ve hatıra fotoğrafı çektiren Orman ve Su Işleri Bakanımız Prof.Prof. Dr. Veysel Eroğlu Ilimizdeydi. Atatürk Spor Salonunda ki Temel Atma Töreninin ardından kendisini "Sayın Bakanımız verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler" yazılı pankart ile kendilerini karşılayan Ormanspor Basketbol Takımı Genç Takım oyuncuları ile fotoğraf çektirdi.
1 Gün ara ile 2 gün süren Kum idmanımız sona erdi. Takımımız Sabah Dünyaca Ünlü İz Tuzu Plajında 1.5 saat süren idmanın ardından ev sahipliğini Dalyan Hotel Caria Hotel Müdürü Ali Murşit Yağmur'un yaptığı kahvaltının ardından Muğla'ya döndü. İdmanların son derece faydalı geçtiğini söyleyen Muğla Ormanspor Genel Menajeri İlker Cömert, destekleri için Muğla Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof Dr.Yusuf Ziya Erdil ve Dalyan Hotel Caria Müdürü Ali Murşit Yağmur'a çok teşekkür ediyoruz dedi.
 1  ...


SPONSORLARIMIZ
Saat
AlışSatış
Dolar4.64514.6637
Euro5.45835.4802
E-POSTA KONTROL
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 28° 14°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret129731