LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim

Anasayfa


TB3L ekiplerinden Muğla Ormanspor Aliağa Petkim’in Antrenörlüğünü yapan Hamdi Burc Gürgen’le anlaşmaya vardı. Hamdi hocayla her konuda anlaştıklarını belirten Muğla Ormanspor Başkanı Vedat Dikici, resmi imza töreninin 1 Ağustos günü Kulüp Genel Merkezinde gerçekleştirileceğini belirtti. Geçen yıl başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten Muğla Ormanspor Kulübü Başkanı Vedat Dikici, geçen sene yüksel çıtamızı bu yıl daha da yükseğe taşımak istiyoruz, geçmiş yıl bizi yukarılara taşıyan staff grubumuza çok teşekkür ediyoruz. Bu sene hedef 2.lig.Hamdi hocamla hemen her konuda mutabıkız. Tecrübeli önemli isimlerle takviye edilmiş genç, koşan diri bir takım istiyoruz.Hocamızda aynı görüşte bu bizi mutlu etti. Bayram sonunda da transferleri gerçekleştireceğiz. Dedi. Muğla’da bulunmaktan son derece mutlu
Ormanspor’da yönetim Basketbol yeni sezon transfer çalışmalarına hazırlanıyor. 3.Ligde öncelikli hedefin ligde kalıcı olmak olduğu belirtilerek yapılacak akılcı transferlerle 2.lig kapısının aralanması hedefleniyor.
Muğla’nın tek Basketbol takımı olan Muğla Ormanspor tarafından 5 -17 yaş çocuk ve gençleri için açılan Basketbol Yaz Kursları büyük ilgi görüyor.
Ormanspor yaz spor okulları kayıtları devam ediyor
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. Ormanspor Basketbol Takımı olarak; Yüce Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygı ve rahmetle anıyoruz.
... 10 ...


SPONSORLARIMIZ
Saat
AlışSatış
Dolar4.64514.6637
Euro5.45835.4802
E-POSTA KONTROL
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 28° 14°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret129731