LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim

Anasayfa


Bu sene Türkiye Basketbol 3.Liginde mücadele edecek Ormanspor Basketbol Takımı Muğla Yücelen Hastanesi'nde kontrolden geçti. Ormansporun Sağlık Sponsorluğunu üstlenen Muğla Özel Yücelen Hastanesi Başhekimi Vasfi Sumur Gazezoğlu ve ekibi karşıladı. Hastane çalışanlarının güleryüzü ve ilgisi ile karşılanan takımımız tüm test ve tahlillerden tam puanla geçti. Muğla Ormanspor Başkanı Vedat Dikici destekleri için Muğla Yücelen Hastanesi Yönetim kuruluna,başhekimimize ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.
Fethiye Orman İşletme Müdürü Mustafa Pervanlar 1 haftadır Fethiye'de olan A Takımımızı Kros sonrası kaldığı tesislerde ziyaret etti. Pervanlar ziyarete kendisine armağan edilen Ormanspor T-shirti ile gelerek oyuncu ve antrenörlerle sohbet etti.
Türkiye Basketbol 3.Lig ekiplerinden Muğla Ormanspor Trabzonspor’dan İsmet alkan ile bir yıllık anlaşmaya vardı. Başarılı Forvetin Muğla’ya gelmesinden son derece mutlu olduklarını söyleyen Muğla Ormanspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Hamdi Burç Gürgen, Hem İsmet’e hem ailesine hemde Trabzon spor camiasına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. İsmet’in bize çok faydalı olacağına inanıyorum dedi.
Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara, Basketbol takımlarına çok önem verdiklerini belirterek, yangınlar ve ormancılık faaliyetleri ile geçen yoğun yaz sezonunun yanı sıra özellikle Muğla’nın ve Orman Bölge Müdürlüğü’nün adının tüm Türkiye’de duyulması ve özellikle bölge gençlerinin spora yönlendirilmesi açısından büyük bir görevi yerine getiren Ormanspor Basketbol takımının daha ileriye yükselmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
TB3L ekiplerinden Muğla Ormanspor Aliağa Petkim’in Antrenörlüğünü yapan Hamdi Burc Gürgen’le anlaşmaya vardı. Hamdi hocayla her konuda anlaştıklarını belirten Muğla Ormanspor Başkanı Vedat Dikici, resmi imza töreninin 1 Ağustos günü Kulüp Genel Merkezinde gerçekleştirileceğini belirtti. Geçen yıl başarılı bir sezon geçirdiklerini belirten Muğla Ormanspor Kulübü Başkanı Vedat Dikici, geçen sene yüksel çıtamızı bu yıl daha da yükseğe taşımak istiyoruz, geçmiş yıl bizi yukarılara taşıyan staff grubumuza çok teşekkür ediyoruz. Bu sene hedef 2.lig.Hamdi hocamla hemen her konuda mutabıkız. Tecrübeli önemli isimlerle takviye edilmiş genç, koşan diri bir takım istiyoruz.Hocamızda aynı görüşte bu bizi mutlu etti. Bayram sonunda da transferleri gerçekleştireceğiz. Dedi. Muğla’da bulunmaktan son derece mutlu
 9  ...


SPONSORLARIMIZ
Saat
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
E-POSTA KONTROL
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 4°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret125256