LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim

Anasayfa


Önümüzde ki hafta Sonu Cumartesi günü kendi salon ve seyircisi önünde Kuşadası Gençlik Spor’u ağırlayacak olan Basketbol 3.Lig Temsilcimiz Muğla Ormanspor Salı günü saat 18 de Muğla Atatürk Spor Salonu’nda EBBL takımlarından Aydın 1923 ile son hazırlık maçını gerçekleştirecek.
Bu sene Türkiye Basketbol 3.Liginde mücadele edecek Ormanspor Basketbol Takımı Muğla Yücelen Hastanesi'nde kontrolden geçti. Ormansporun Sağlık Sponsorluğunu üstlenen Muğla Özel Yücelen Hastanesi Başhekimi Vasfi Sumur Gazezoğlu ve ekibi karşıladı. Hastane çalışanlarının güleryüzü ve ilgisi ile karşılanan takımımız tüm test ve tahlillerden tam puanla geçti. Muğla Ormanspor Başkanı Vedat Dikici destekleri için Muğla Yücelen Hastanesi Yönetim kuruluna,başhekimimize ve çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum dedi.
Fethiye Orman İşletme Müdürü Mustafa Pervanlar 1 haftadır Fethiye'de olan A Takımımızı Kros sonrası kaldığı tesislerde ziyaret etti. Pervanlar ziyarete kendisine armağan edilen Ormanspor T-shirti ile gelerek oyuncu ve antrenörlerle sohbet etti.
Türkiye Basketbol 3.Lig ekiplerinden Muğla Ormanspor Trabzonspor’dan İsmet alkan ile bir yıllık anlaşmaya vardı. Başarılı Forvetin Muğla’ya gelmesinden son derece mutlu olduklarını söyleyen Muğla Ormanspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Hamdi Burç Gürgen, Hem İsmet’e hem ailesine hemde Trabzon spor camiasına sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. İsmet’in bize çok faydalı olacağına inanıyorum dedi.
Muğla Orman Bölge Müdürü Mustafa Kara, Basketbol takımlarına çok önem verdiklerini belirterek, yangınlar ve ormancılık faaliyetleri ile geçen yoğun yaz sezonunun yanı sıra özellikle Muğla’nın ve Orman Bölge Müdürlüğü’nün adının tüm Türkiye’de duyulması ve özellikle bölge gençlerinin spora yönlendirilmesi açısından büyük bir görevi yerine getiren Ormanspor Basketbol takımının daha ileriye yükselmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
 9  ...


SPONSORLARIMIZ
Saat
AlışSatış
Dolar4.64514.6637
Euro5.45835.4802
E-POSTA KONTROL
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 28° 14°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret129731