Anasayfa


Muğla Orman Bölge Müdürümüz ve Ormanspor Onursal Başkanı Ali Yıldırım, Ormanspor'umuzun yeni tarnsferi Aytaç Özkul'u makamında kabul etti. Genel Menajerimiz İlker Cömert'inde hazır bulunduğu görüşmede Yıldırım bu sene takımdan başarı beklediğini belirterek transfer çalışmalarının bir an önce bitirilmesi talimatı verdi.
Ormansporumuz Genç Takımları 15 Ağustos'ta çalışmalara başlıyor. Ormanspor Alt Yapılar Koordinatörü ve Genç Takımlar Coachu Osman Tolga Togo sitemize yaptığı açıklamada yurt geneldinde belirledikleri 5 oyuncununda katılımı ile 15 Ağustos'ta çalışmalara başlayacaklarını ve bu sene hedefin Anadolu Kupası olduğunu belirtti.
Ormanspor'umuzun yeni sezon formaları hazır. Yeni sezonda Yeşil Beyazlılarımız AND1 ile anlaştı. İlk parti malzemeler Kulübe ulaştı. Bu sene takımımız Yeşil BEyaz renklerde klasik forma giyecek. Eşofman takımları ise yine alt beyaz üst yeşil şeklinde.
Geçtiğimiz yıl son 3 maçta kiralık olarak Ormanspor'umuza gelen Aytaç Özkul'la prensipte anlaşmaya varıldı. Fenerbahçe ve Olin A Takımlarında oldukça başarılı bir Basketbol kariyerine sahip olan Aytaç Özkul'un 1 Ağustos'ta Muğla'da olması bekleniyor.
... 37 ...


Saat
AlışSatış
Dolar3.55533.5696
Euro4.14424.1608
E-POSTA KONTROL
Hava Durumu
Anlık
Yarın
35° 36° 22°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret115559