LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim

Anasayfa


Ormansporumuz Genç Takım oyuncuları Genel Manejerimiz İlker Cömert ile birlikte İzmir'de düzenlenen Spor Toto Basketball Word Cup Turnuvasında ki maçları izlemek için İzmir'deydiler. Müsabakalar sonucunda Ödül Törenine de katılan ekibimiz Muğla'ya döndüler. Maçların Litvanya öncesi Milli Takımı görmeleri açısından son derece verimli olduğunu söyleyen Genel Menajerimiz İlker Cömert, maçları seyretmek gençlerimiz içinde son derece faydalı oldu dedi.
Ormansporumuz EBBL Takımı çalışmaları 15 Ağustos Pazartesi günü start alıyor. 12 gün boyunca Muğla Tesislerinde çalışmalarını yürütecek takımımız çalışmalarına Bayram tatili nedeni ile 10 gün ara verdikten sonra 15 günlük Fethiye Kampı ile çalışmalarını sürdürecek.
http://www.hamle48.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10655
Yıldız takımımızın başarılı oyuncusu Ömer Faruk Erol'u babasının tayini nedeni ile Bursa'ya uğurladık. Tüm arkadaşları ve Coachları tarafından çok sevilen Ömer'in gidişi tüm takımı ve hocalarını üzdü.10 Numaralı forması ile genç takım kadrosunda da yer alan Ömer'in bu sene genç takımda oynaması bekleniyordu.
Ormansporumuz Alt Yapılar Sorumlusu Osman Tolga Togo'nun doğum günü Kulübümüz tesislerinde düzenlenen süpriz bir parti ile kutlandı Genç Takım oyuncularının katıldığı Partide Ormanspor Basketbol Takımları Genel Menajeri İlker Cömert ve A Takım Oyuncularından Osman Çalışkan'da yer aldı. Basketbol Potası ve Topu şeklinde yapılmış dev pasta görmeye değerdi.
... 37 ...


SPONSORLARIMIZ
Saat
AlışSatış
Dolar4.64514.6637
Euro5.45835.4802
E-POSTA KONTROL
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 28° 14°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret129731