LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim

Anasayfa


Ormansporumuz EBBL Takımı çalışmaları 15 Ağustos Pazartesi günü start alıyor. 12 gün boyunca Muğla Tesislerinde çalışmalarını yürütecek takımımız çalışmalarına Bayram tatili nedeni ile 10 gün ara verdikten sonra 15 günlük Fethiye Kampı ile çalışmalarını sürdürecek.
http://www.hamle48.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10655
Yıldız takımımızın başarılı oyuncusu Ömer Faruk Erol'u babasının tayini nedeni ile Bursa'ya uğurladık. Tüm arkadaşları ve Coachları tarafından çok sevilen Ömer'in gidişi tüm takımı ve hocalarını üzdü.10 Numaralı forması ile genç takım kadrosunda da yer alan Ömer'in bu sene genç takımda oynaması bekleniyordu.
Ormansporumuz Alt Yapılar Sorumlusu Osman Tolga Togo'nun doğum günü Kulübümüz tesislerinde düzenlenen süpriz bir parti ile kutlandı Genç Takım oyuncularının katıldığı Partide Ormanspor Basketbol Takımları Genel Menajeri İlker Cömert ve A Takım Oyuncularından Osman Çalışkan'da yer aldı. Basketbol Potası ve Topu şeklinde yapılmış dev pasta görmeye değerdi.
Muğla Orman Bölge Müdürümüz ve Ormanspor Onursal Başkanı Ali Yıldırım, Ormanspor'umuzun yeni tarnsferi Aytaç Özkul'u makamında kabul etti. Genel Menajerimiz İlker Cömert'inde hazır bulunduğu görüşmede Yıldırım bu sene takımdan başarı beklediğini belirterek transfer çalışmalarının bir an önce bitirilmesi talimatı verdi.
... 37 ...


SPONSORLARIMIZ
Saat
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
E-POSTA KONTROL
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 4°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret125256