LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim

Anasayfa


http://www.hamle48.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10655
Yıldız takımımızın başarılı oyuncusu Ömer Faruk Erol'u babasının tayini nedeni ile Bursa'ya uğurladık. Tüm arkadaşları ve Coachları tarafından çok sevilen Ömer'in gidişi tüm takımı ve hocalarını üzdü.10 Numaralı forması ile genç takım kadrosunda da yer alan Ömer'in bu sene genç takımda oynaması bekleniyordu.
Ormansporumuz Alt Yapılar Sorumlusu Osman Tolga Togo'nun doğum günü Kulübümüz tesislerinde düzenlenen süpriz bir parti ile kutlandı Genç Takım oyuncularının katıldığı Partide Ormanspor Basketbol Takımları Genel Menajeri İlker Cömert ve A Takım Oyuncularından Osman Çalışkan'da yer aldı. Basketbol Potası ve Topu şeklinde yapılmış dev pasta görmeye değerdi.
Muğla Orman Bölge Müdürümüz ve Ormanspor Onursal Başkanı Ali Yıldırım, Ormanspor'umuzun yeni tarnsferi Aytaç Özkul'u makamında kabul etti. Genel Menajerimiz İlker Cömert'inde hazır bulunduğu görüşmede Yıldırım bu sene takımdan başarı beklediğini belirterek transfer çalışmalarının bir an önce bitirilmesi talimatı verdi.
Ormansporumuz Genç Takımları 15 Ağustos'ta çalışmalara başlıyor. Ormanspor Alt Yapılar Koordinatörü ve Genç Takımlar Coachu Osman Tolga Togo sitemize yaptığı açıklamada yurt geneldinde belirledikleri 5 oyuncununda katılımı ile 15 Ağustos'ta çalışmalara başlayacaklarını ve bu sene hedefin Anadolu Kupası olduğunu belirtti.
... 37 ...


Anket
Bu sene sizi en heyecanlandıran transferimiz hangisidir?
Saat
AlışSatış
Dolar3.47333.4872
Euro4.16964.1863
E-POSTA KONTROL
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 29° 16°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam49
Toplam Ziyaret116765