LOGOMUZ
KOMBİNE KART
Üyelik Girişi
ORMAN STORE
Takvim
HEDEF SÜPER LİG

Türkiye Basketbol 1.Liginde Ligin en alt sırasından kurtulamayan Muğla Ormanspor Genel Menajeri İlker Cömert, Ligde bulundukları konumun aslında hak ettikleri noktayı yansıtmadığını söyledi. Lig de konumları ve durumları ne olursa olsun özellikle BKM ile yaptıkları uzun soluklu anlaşma ve Önümüzde ki Sezon İsim sponsorluğu için anlaşmaya vardıkları  Türkiye Geneli Önemli bir Marka  ile TBL’de kalıcı olmayı hatta birkaç sezon içinde Süper Lige yükselmeyi planladıklarını söyleyen Cömert, Kulüp Binamız, Sosyal tesislerimiz, Alt Yapı Lojmanlarımız hepsi tamamlandı. 3500 ve 1000 kişilik iki salonumuz var. Sayın Başkanımız Hidayet Türkoğlu’nun katılmasını beklediğimiz açılışımızla yep yeni yüzümüzle Bölge Basketboluna hizmet etmeye devam edeceğiz. Özellikle Maddi anlamda güçlenmelerinin hedeflerini yükseltmelerinde en büyük etken olduğunu söyleyen Cömert; Kulübümüze ait Özel tasarlanmış Otobüsümüz, sosyal tesisler ve hepsinden önemlisi Muğla Halkının Basketbol sevgisi bizi çok yukarılara taşıyor.Maçlarımızı full salonda oynuyoruz. Maçlarımızın hemen hepsi Uyduda yapan Kanal F ve Kanal 58 aracılığı ile canlı olarak yayınlanıyor. İnternet sitemiz, Taraftar Mağazamız, taraftar ürünlerimiz hepsi bu ligin değerini arttıracak düzeyde. Sezon Başı apar topar girdiğimiz ve açıkçası Acemisi olduğumuz TBL de belki de istediğimiz sonuçları alamadık fakat henüz her şey bitmedi. Sonuç ne olursa olsun Muğla Ormansporun kurumsallaşmış ve maddi olarak çok güçlü bu gün ki durumu ile gözünü çoktan En yukarılara dikti kimse bizi görmezden gelmesin dedi.

Muğla başta olmak üzere, İzmir dışında Ege Bölgesinde kendilerinden başka hiçbir TBL takımı olmadığını söyleyen Muğla Ormanspor Genel Menajeri İlker Cömert bunun kendilerine büyük sorumluluk yüklediğini söyledi. Gerek TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun gerekse yönetim Kurunun özellikle Anadolu’da kalabalık basketbolseverlerin ve taraftarların olduğu illerde ki Basketbol Takımlarına verdikleri önemin bilinci ile yapılandıklarını söyleyerek alt yapılarda Lisanslı 180 den fazla sporcuları olduğunu ve bununda ayrıca kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.

Gelinen noktada Türk Basketbolunun gelmiş geçmiş en büyük isimlerinden Federasyon Başkanımız Sayın Hidayet Türkoğlu’nun Sayın Ömer Onan’ın, Sayın KeremTunçeri’nin ve Sayın Hüseyin Beşok’un büyük destek ve ilgilerini gördüklerini söyleyen Muğla Ormanspor Genel Menajeri İlker Cömert, Ligler Direktörlüğü başta olmak üzere, Basın Medyası, Sicil Lisansı tüm birimlere bu ilk yılımızda bizlere verdikleri destek için minnettarız dedi.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      390 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
SPONSORLARIMIZ
Saat
AlışSatış
Dolar4.64514.6637
Euro5.45835.4802
Hava Durumu
Anlık
Yarın
15° 28° 14°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret129731